Optik Dokuma İpliğinde Sektörde Lider

Rejenere iplik üretimiz ortalama 200 ton/ay kapasite ile çalışmakta olup. eğitimli personeli, yenilenen makine parkurumuz ile müşteri talep ve istekleri doğrusunda gerçekleşmektedir.

Üretim

Son teknoloji iklimlendirme sistemi ile işletme sıcaklık ve bağıl nem koşulları uluslararası standartlarda sağlanmakta ve sürekli olarak kontrol edilmektedir. Kaliteyi önde tutam üretim anlayışı ile özenle seçilip geri dönüştürülmüş lifler kullanılarak hassas makine ayarlarında üretim yapılmaktadır.

Özellikle optik renk rejenere iplikte uzmanlaşmış olan tesisimiz müşteri taleplerine göre farklı seçeneklerde iplikler de üretmektedir. Optik rejenere iplik konusunda uluslararası kalitede iplikler üretilmektedir.

Üretilen rejenere ipliklerimiz daha çok dokuma sektöründe kullanılmakta, taleplere göre örme sektörü için de üretim yapılanilmektedir.

Ne 3, Ne 6, Ne 12, Ne 16, Ne 18, Ne 20 ve Ne 30 rejenere iplikler kullanılacağı alana göre dokuma yada triko büküm seviyesinde üretilmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*