Optik Dokuma İpliği Uşak İlinde Parlıyor

Üç Yıldız İplik, kurucusu Kadir Yıldız’ın 1969 yılından beri iplik ve kumaş sektöründeki tecrübeleri doğrultusunda kalite odaklı bir üretime imkan sağlar.

Uşak merkezli bir iplik markası olmanın da avantajıyla kumaş üretimine uygun ve kullanışlılığıyla fark yaratan çözümlere olanak sağlar. Modern üretim yaklaşımı doğrultusunda yapılandırılmış iplik üretim tesisi Avrupa ve dünya standartlarına uygun çözümler sunar.

2005 yılında en son teknoloji ile donatılmış 7000 m2 kapalı alana sahip fabrikanın inşa edilmesiyle birlikte Üç Yıldız İplik kalite anlayışını farklı bir seviyeye taşımayı başarmıştır. Bu anlayıştan hareketle marka, 3 ile 30 numara arasında geri dönüşüm iplikleriyle kalitesini hissettirmektedir. Teknolojiye ayak uyduran yaklaşımı doğrultusunda üretim süreçlerini daima kalite odaklı bir şekilde sürdüren Üç Yıldız İplik tüm dünyada kabul gören bir ürün gamına sahiptir.

Üretimde sadece kaliteyi değil sürdürülebilirlik ve geri dönüşümü de önemseyen Üç Yıldız İplik beklentileri karşılayacak çözümleri sayesinde de bir marka olduğunu kanıtlar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*